Koronavirüs! MMA dünyasının ertelenen etkinliklere reaksiyonları!

UFC,nihayet koronavirüs salgınından dolayı etkinlikleri resmi olarak erteleme kararı aldı. UFC 249 kartı akibetini korurken, önümüzdeki yapılması planlanan 21 Mart’taki Londra,28 Mart’taki Colombus ve 11 Nisan’daki Portland dövüş geceleri ertelendi! Bazı dövüşçüler ise attıkları tweetler ile bu duruma reaksiyonlarını göstermişler.İşte o tweetler:

Tyron Woodley:”Millet, üzgünüm! Bu hafta sonu Gilbert Burns ile dövüşecektim ancak Dana White beni aradı ve kartların mecburi olarak iptal olduğunu bana iletti. Bu işlerden kurtulduğumuz zaman, döndüğümüzde karşılaşacağım kişi Colby Covington olacak. Başka bir isim duymak istemiyorum!”

Max Holloway:”COVID-19 virüsü dövüşmekten çok daha tehlikeli bir olay.Bir dövüşçü olarak bunu söylemekten korkmuyorum.Grip gibi ancak 10 katı daha öldürücü bir şey.Ertelenmesi elzemdi.”

Belal Muhammed:”Gözyaşlarım için fazladan tuvalet kağıdı var mı?”

Leon Edwards:’‘Her şey normale döndüğünde Woodley ile olan maçım yeniden ayarlanacak.Kaçmaya çalışma çocuk! Köstebek Colby Covington’u s.keyim!”

Matt Brown:”Bana bunun gerçek olmadığını söyleyin!”

Sarah Kaufman:” Haftalarca maçlarına hazırlanan dövüşçüler için üzücü olsa da oldukça doğru bir karar verildi!”

Megan Olivi:”Sizleri seviyoruz ve yeniden etkinlikler hazırlamak için sabırsızlanıyoruz.Ancak şu an için önemli olan şey sağlığımız ve güvenliğimiz.Lütfen sosyal mesafenizi koruyun!”

Luke Thomas(gazeteci):”Bu karar kaçınılmazdı!Aksi bir karar vermek toplum sağlığını tehdit ederdi.Kişisel olarak Tony ile Khabib’in Nisan’da karşılaşma olasılıklarını imkansıza yakın görüyorum.Aksini düşünmek epey gülünç olur.”

Derek Brunson:’‘Görünüşe göre antrenman kamplarımız uzadı!”

Paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.